Akce:
Letáky:
Obchod:
NajdiSlevu.cz > O nás
NajdiSlevu.cz a CenovýRádce.cz

Internetové servery CenovýRádce.cz a NajdiSlevu.cz mají od počátku jasný úmysl - pomoci uživatelům těchto serverů nakupovat na internetu s veškerými informacemi o cenách, zboží, obchodech, slevových akcích atd. Tímto chceme dosáhnout, aby naši uživatelé měli pro nákup (nejen) v e-shopech vše potřebné pěkně pohromadě.

Přehled služeb:
Akční ceny

Zobrazujeme zde slevy a akční ceny z aktuálních letáků. Slevové nabídky z letáků si zde můžete pohodlně třídit dle prodejce, kategorie nebo vyhledáváním.

Letáky

Tato sekce obsahuje přehled akčních letáků obchodních řetězců. Máte zde možnost zobrazit náhledy stran letáků, či rovnou prolistovat celý leták. Po zaregistrování si můžete letáky nechat posílat na svoji e-mailovou adresu.

Porovnání zboží a srovnání cen

CenovýRádce.cz Vám díky propracovanému porovnávání zboží pomůže snadno vybrat nejvhodnější produkt nebo vyhledat ceny konkrétního produktu z nabídek internetových obchodů.
V mnoha kategoriích si můžete vyhledat zboží dle několika parametrů, porovnat zboží vedle sebe nebo si nechat pohlídat cenu u vybraného výrobku. Jedním kliknutím si pak vyberete nejvhodnější internetový obchod, kde zboží nakoupit. Pro ještě jednodušší výběr zboží je u každého produktu diskuse a možnost vytvořit či přečíst hodnocení.

Katalog obchodů

Katalog s internetovými a kamennými obchody s přímým odkazem na internetovou stránku se slevami nebo popisem právě probíhajících slev. U většiny obchodů si můžete přímo prohlédnout jejich nabídku nebo hledat ve zboží. Obchody jsou řazené do kategorie, lokality a typu obchodu. U každého obchodu je diskuse a hodnocení, kam můžete vložit svůj příspěvek.

Katalog zlevněného zboží

Zde naleznete zlevněné zboží (i nezlevněné) s fotografií, popisem, cenou atd. Veškeré produkty v katalogu jsou nabídkou obchodních firem - NajdiSlevu.cz pouze informuje o těchto produktech. Veškeré distribuce, finanční transakce aj. probíhají zcela mimo nás a jsou v plné kompetenci příslušného obchodu.

Hromadné slevy

Agregátor slevových serverů.


Všechny tyto služby se snažíme neustále zlepšovat. Chceme, aby jste zde našli to, co jste hledali a hlavně Vám ušetřili nejen Váš čas při hledání zboží, ale i nemalé peníze.

Jakkékoli náměty nebo postřehy na vylepšení tohoto portálu velice uvítáme. Kontaktovat nás můžete ZDE.


Tým CenovýRádce.cz a NajdiSlevu.cz

CenovýRádce.cz NajdiSlevu.czCopyright © 2006 - 2019 NajdiSlevu.cz

Mapa stránek Vytisknout Nahoru Nahlásit chybu na této stránce

Server NajdiSlevu.cz neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy a ani za správnost údajů u zboží.